Katalog firmowy i broszura Jolywood

Sklep www.jolywood.hewes.pl oferuje klientom indywidualnym oraz firmom dostęp do wysokiej klasy paneli fotowoltaicznych w konkurencyjnych cenach.
Proponujemy nie tylko znakomite elementy do budowy instalacji fotowoltaicznej, ale także profesjonalną obsługę.

Łatwa nawigacja w sklepie internetowym, szybkie płatności i bezpieczna przesyłka zamówień – oto, co możemy gwarantować Tobie i Twojej firmie.

Kliknij i zobacz katalog

Systemy montażowe

Jesteśmy stałym partnerem marki Rauli i jedynym oficjalnym dystrybutorem jej produktów w naszym kraju.

System montażu paneli fotowoltaicznych Rauli

System montażu paneli fotowoltaicznych Rauli zaprojektowany został przez specjalistów od bezpieczeństwa dachów we współpracy z fińskimi instalatorami paneli słonecznych. Dzisiaj cenią go montażyści na całym świecie i wykorzystują podczas najtrudniejszych i najbardziej wymagających prac montażowych. Technologia Rauli umożliwia skrócenie czasu pracy i jest tak innowacyjna, że znacznie bezpieczniejsza i trwalsza od dotychczas stosowanych rozwiązań.

Nawet w trudnych warunkach panujących w Finlandii system wytrzymuje obciążenia pod naporem wiatru oraz śniegu i jest on objęty 30-letnią gwarancją!

Dlaczego więc nie skorzystać z innowacyjnych, fińskich pomysłów także w Polsce?

Zawsze staramy się optymalnie dopasować do Państwa oczekiwań i możliwości.

Szybkość montażu dzięki rozwiązaniu EasyClick

Autorskie rozwiązanie EasyClick, montaż nigdy nie przebiegał tak szybko.
Przekonaj się sam !

Testy obciążeniowe systemu Rauli Brackets

Żaden inny system dostępny na rynku nie wytrzymuje przeciążeń w takim stopniu jak Rauli Brackets.

Mikroinwertery

Mikroinwertery Enphase dzięki swej unikatowej konstrukcji i najwyższym poziomie jakości są najbardziej efektywnym rozwiązaniem do budowy małych i średnich instalacji solarnych ulokowanych na dachach budynków, trackerach solarnych czy na instalacjach gruntowych. Brak wysokiego napięcia DC stawia te urządzenia na pierwszym miejscu pod względem bezpieczeństwa na świecie. Najwyższe standardy kontroli jakości pozwalają producentowi gwarantować poprawność pracy prze 25 lat.

Weidmüller

PV Protect jest rozwiązaniem zapewniającym optymalną ochronę inwertera przed przepięciami. Gotowe do podłączenia skrzynki są dostępne dla różnych napięć systemowych i mogą być dostarczone z różnymi typami ochronników i trackerów MPP. W zależności od wymagań połączenie wykonywane jest za pośrednictwem dławnic kablowych lub złączy WM4C z wygodną i niezawodną technologią łączeniową PUSH IN.

Najnowsze produkty w sklepie

NEWSLETTER

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o najnowszych ofertach i promocjach.

Subskrybuj

* wymagane